O serwisie

Od 2000 roku zajmujemy się naprawami i montażem klimatyzacji oraz ogrzewań postojowych w samochodach osobowych, busach, autobusach, samochodach ciężarowych, elektrycznych typu meleks, pojazdach specjalistycznych, wojskowych, rolniczych, maszynach budowlanych, ambulansach, wozach bojowych, straży pożarnej, pojazdach campingowych, skrzyniach ładunkowych, pojazdach szynowych i wiele innych.

Posiadamy punkt serwisowy w Krakowie przy ul. Powstańców 50).

Co nas wyróżnia wśród innych serwisów?

Mamy doświadczenie i z nie jedną usterką już się spotkaliśmy i ją naprawiliśmy. Serwis to ludzie, a my mamy stały zespół doświadczonych serwisantów. Specjalizujemy się w samochodowych systemach termicznych i robimy to na czym znamy się najlepiej. Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek ogrzewań: Webasto, Eberspacher, Heater Plus. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz klient był zadowolony. Jeden z naszych odziałów to hurtownia części do auto klimatyzacji i ogrzewania, dlatego mamy stały dostęp do części i możemy zaproponować konkurencyjne ceny.


Zakres naszych usług obejmuje podstawowe czynności dotyczące układów klimatyzacji i ogrzewań jak i bardziej skąplikowane i zaawansowane naprawy i montaże.

  1. Przegląd układu klimatyzacji
  2. Dezynfekcja
  3. Regeneracja kompresorów
  4. Płukanie układu
  5. Montaż ogrzewań postojowych
  6. Montaż klimatyzatorów i agregatów chłodniczych
  7. Więcej w dziale usługi