Ogrzewanie wodne - trochę teorii

Jakie sprzęty oferujemy i jakie są najczesciej wybierane przez naszych klientów

Ogrzewanie wodne


Możemy dokonać podziału tych urządzeń ze względu na napięcie (12V lub 24V) i ich moc wyrażoną w kW. Ogrzewanie wodne montowane jest w komorze silnika i dzięki niemu mamy w zimne ogrzany silnik jak i wnętrze pojazdu. Posiadanie ogrzewania wodnego to same plusy.

Marki urządzeń


Oczywiście dla klienta mozemy ściągnąć każde urządzenie, natomiast polecamy te, które mamy sprawdzone i wiemy, że nasi klienci są zadowoleni.

Przeważnei montujemy urządzenia grzewcze firm:
Webasto, Eberspacher, Heater Plus.
W ostanich latach ta ostatnia firma cieszy się u nas największym powodzeniam. Czemu? Cena do jakości produktu. Więcej na stronie producenta przecztasz tutaj.

Kupując ogrzewanie wodne


Obecnie na rynku można spotkać się z następującymi markami ogrzewań: Webasto, Eberspacher, Heater Plus oraz tak zwane no name, czyli produkty nie posiadające marki, w przypadku tych może być problem z gwarancją producenta i dostępnoscią części zamiennych, dlatego do takich wynalazków nie zachecamy klienta.

Na cenę ogrzewania składa się agregat grzewczy, włącznik (w pojeździe lub np. w formie pilota działającego na odległość), zestaw montażowy podstawowy lub dedykowany do danej marki pojazdu, kostka do wysterowania ogrzewania jeżeli mamy w samochodzie climatronica.

Więcej o ogrzewaniach niezależnych możesz przeczytac na naszym BLOGu, wystarczy kliknąc tutaj, Zapraszamy